Hakkımda
Pzt - Cts: 09:00/21:00 Pazar: Kapalı
Telefon: +90 505 441 64 64

Hakkımda

Ben Uzm. Dr. Eylem Emel ARIKAN (CEREN) Kimim?

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi 2004 yılı mezunuyum. 2005 yılında İstanbul Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Dermatoloji Kliniği’nde Dermatoloji asistanı olarak meslek hayatıma başladım. 2010 yılında Uzman Doktor ünvanını aldım. Dermatoloji Uzmanı olarak mecburi hizmetimi Kahramanmaraş Yenişehir Devlet Hastanesi, Elbistan Devlet Hastanesi, Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tamamladım. Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki 9 yıllık kamu görevimin ardından Bahçeşehir Üniversitesi Medicalpark Göztepe Hastane Kompleksinde; Doktor Öğretim Üyesi ünvanıyla çalışmaya başladım. Ocak.2023 itibariyle Ataşehir’de kendi muayenehanemde hizmet vermekteyim. 

Dermatolojiye adım attığım ilk günden itibaren branşımın özellikli dili, klinik bakışı, yapboz gibi olan dinamizmi, çok yönlü çalışma şansı hep ilgimi çekmiştir. Derinin doğası gereği ne kadar çok işlevi olduğunu hayretle hâlâ öğrenmekteyim. 

Son zamanlarda en çok kendimi geliştirdiğim noktalar; sağlıklı bir cilde nasıl sahip olabiliriz, yaş alma sürecimizde doğal görünümümüzü bozmadan, aynada kendimize yabancılaşmadan cildimizi nasıl desteleyebiliriz ve bu durumu nasıl sürdürülebilir hale getirebiliriz. Bu süreçte sizleri; gençlikle özdeş olmayan yaşınızın güzeli olmaya davet ediyorum. 

Yaş almanın önüne geçilemez, ancak sağlıklı yaş almak elimizde…

Eylem Emel ARIKAN (CEREN) Kimdir ?

×